پیام فرستادن
حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. 86-769-85339899 betty@howemold.com

کارخانه تور

قیمت دریافت کنید
خانه -

Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. کارخانه تور

  • Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. خط تولید کارخانه
  • Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. خط تولید کارخانه
  • Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. خط تولید کارخانه
  • Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. خط تولید کارخانه
  • Dongguan Howe Precision Mold Co., Ltd. خط تولید کارخانه

خط تولید

خط ابزار قالب

HOWE با توجه به ظرفیت ابزار قالب گیری قوی و طیف گسترده ای از ابزار قالب ، با موفقیت در بین تولید کنندگان ابزار جدی قالب و همیشه ویژه ای است که ظرفیت پیشرو قالب سازی قالب ، درجه اول کیفیت استاندارد و آخرین مهارت های فن آوری قالب را به چالش می کشد.

ما دپارتمان قالب پلاستیکی ، آزمایش و بازرسی دپاتمان ، دژیگان و گروه مهندسی را تنظیم کردیم. مجموعه قالب های پلاستیکی مجموعه کارگاه CNC با سرعت بالاتر ، خراب شدن آینه EDM ، سیم برش EDM ، کارگاه مونتاژ قالب.

سه مجموعه دستگاه برش سیم SODick EDM و یک دستگاه EDM برش روغن Sodick ، ​​آنها از تحمل کلی در 0.005 میلی متر ، صافی ، عمودی بودن و خطی بودن در 0.002 میلی متر اطمینان می دهند. کوچکترین سیم دستگاه 0.03 میلی متر است.

هفت مجموعه دستگاه فرز فرز CNC با سرعت بالا (Mikron 500LP سوئیس) که عمدتاً برای ساخت الکترود و محصول منحنی مکعبی دقیق استفاده می شود که دقت آن به 0.002 میلی متر می رسد. و استاد برنامه ما الکترود را طراحی می کند و کارگاه CNC آن را در خانه تولید می کند ، که دقت بسیار خوبی ، کیفیت و تحویل سریع EDM را تضمین می کند.

ده مجموعه دستگاه Sodick EDM ما را قادر می سازد از دقت EDM در ۰.۵۰۰ میلی متر اطمینان حاصل کنیم. برای بعضی از قسمت هایی که نیاز به زبری سطح ویژه دارند ، قالب دقیق Chenghui می تواند با استفاده از دستگاه های Sodick EDM که از Ra0.15 به سطح آینه می رسد ، رسیدگی کند.

OEM / ODM

طراحی قسمت پلاستیکی
طراحی قطعات پلاستیکی یک کار پیچیده است که شامل بسیاری از عوامل است که لیستی از الزامات برنامه را ارائه می دهند. "چطور بخشی از آن استفاده می شود؟" "چگونه آن را به قطعات دیگر در مجمع بستگی دارد؟" "چه بارها در استفاده از آن تجربه خواهد شد؟" علاوه بر مسائل کاربردی و ساختاری، مسائل پردازش نقش مهمی در طراحی بخش پلاستیکی قالب تزریق دارند. چگونگی وارد شدن، پر کردن و خنک شدن پلاستیک مذاب درون حفره به منظور ایجاد این قسمت عمدتا باعث می شود که چه ویژگی هایی در آن بخش باید شکل بگیرد. پیوستن به بعضی قوانین اساسی طراحی طراحی بخش تزریق، بخشی را ایجاد می کند که علاوه بر ساخت آسان تر و مونتاژ، معمولا در سرویس بسیار قوی تر خواهد بود. تقسیم کردن یک بخش به گروه های پایه به شما کمک می کند بخش خود را در یک شیوه منطقی بسازید و در نهایت مشکلات قالب بندی را کم کنید. به عنوان یک بخش توسعه یافته است، همیشه در ذهن داشته باشید که چطوری قالب و چه کاری می توانید انجام دهید تا استرس را کم کنید.
نمونه اولیه سریع
نمونه سازی سریع سریع، آسان و هزینه موثر برای تبدیل ایده های بزرگ به محصولات موفق است. آیا شما نیاز به مدل سازی مفهومی دارید تا جدیدترین ایده های خود را به آزمون بگذارید؟ در مورد نمونه اولیه کاربردی برای ارزیابی عملکرد قبل از تعهد به ابزار هزینه تولید؟ راه حل های سریع تولید نمونه از Longxiang به شما امکان انعطاف پذیری را برای ایجاد، تست و اصلاح در روش هایی که هرگز امکان پذیر نیست، به شما می دهد تا بتوانید سریعتر از قبل به بازار برسید.
به طور معمول ما نمونه های اولیه ABS، نایلون، POM، آلومینیوم را با CNC های با سرعت بالا می سازیم که خیلی نزدیک به ریخته گری واقعی هستند و تنها 3 روز طول می کشد. علاوه بر این، شما فقط باید 10-15 روز در ساخت ابزار سریع که حداقل می تواند 500-1000shots ابزار ابزار زندگی در قیمت معقول و مقرون به صرفه است.
تزریق پلاستیک قالب
HOWE اصلی کسب و کار است برای ساخت قالب های خودکار پلاستیکی. ما بیش از 80 کارمند از جمله 15 مهندس طراح حرفه ای ابزار و مجهز به پیشرفته ترین CAD و CAE سیستم و 40 مجموعه از ماشین آلات دقیق از ژاپن و آلمان از جمله CNC سرعت بالا، EDM، دستگاه های برش و غیره
ما مسیر کنترل کیفیت ویژه و سیستم مدیریت پروژه را برای اطمینان از کیفیت تجهیزات فراهم می کنیم.
HOWE می تواند در حدود 30 مجموعه از قالب ها در هر ماه و سنگین ترین ابزار 20 تن ایجاد کند.
بسیاری از قالب های ما به اروپا و بازار ایالات متحده صادر می شود.
خدمات تزریق
HOWE با 15 دستگاه تزریق دقیق مجهز شده است: 80Ton، 160Ton، 200Ton که نیازهای مختلف شما را برآورده می کند.
رزین مورد استفاده مشترک شامل ABS، PC، ABS + PC، PS، SAN، PP، NYLON، PMMA، POM، PET، TPE، LCP، TPR، از GE os America، Bayer آلمان، Poly ژاپن و مانند آن در تولید استفاده می شود.
در صورتی که مشتری مایل به کاهش هزینه محصول باشد، ما می توانیم مواد خام محلی تولید شده در سرزمین اصلی چین را توصیه و کیفیت محصول را در همان زمان تامین کنیم.

تحقیق و توسعه

Earnest یک تیم از طراحان و مهندسین با تجربه را برای طراحی قالب های سفارشی و محصولات در بازار برای مشتریان خود استخدام می کند.

توانایی ما برای ایجاد طرح های CAD و نقشه های مهندسی دقیق از مفهوم یا طرح بسیار سیستماتیک است. Earnest با استفاده از نرم افزار مدرن پیشرفته و استاندارد صنعت 3D برای طراحی پروژه های پلاستیکی و فلزی خود برنامه ریزی می کند. با تبدیل نقاشی های CAD به تصاویر 3D، کارشناسان نرم افزار ما می توانند پیش نمایش از ساخت محصولات تکمیل شده را ارائه دهند.

ما یکپارچه نرم افزار تجزیه و تحلیل جریان جریان را در فرایند طراحی محصول پلاستیکی ما. این به ما کمک می کند پیش بینی های نقص های بالقوه را قبل از اینکه محصول پلاستیکی تولید شود، پیش بینی می کنیم، بنابراین پول شما را ذخیره کرده و کیفیت را بهبود می بخشیم.

به عنوان شرکت تولیدی با تجربه در طراحی و ساخت قطعات فلزی، ما همچنین قادر به کاهش هزینه، به حداقل رساندن زمان سرب، بهبود قابلیت استفاده و اطمینان از کیفیت است.